Dzień otwarty w SGGW: 29 czerwca

Spotkanie informacyjne w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie już 29 czerwca

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiami w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na dzień otwarty dla kandydatów na studia wyższe.

W tym roku uczelnia przygotowała 34 interesujące kierunki studiów.  Łącznie na kierunkach stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia uczelnia oferuje ponad 10 000 miejsc.  Spośród szerokiej oferty zróżnicowanych kierunków proponujemy kandydatom dwa nowe: bioinżynieria zwierząt oraz gastronomia i hotelarstwo.

Program dnia otwartego SGGW

_format = '300x250'; google_ad_type = 'text_image'; google_ad_channel ='AdSense Default'; google_color_border = 'B0C9EB'; google_color_link = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Data: 29 czerwca 2013 r.

Start: 11:00