Dzień otwarty w SWPS w Warszawie: 29 czerwca

Spotkanie z kandydatami w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie już 29 czerwca

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiami w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na dzień otwarty dla kandydatów na studia wyższe.

Jaki kierunek wybrać? Gdzie pójść na studia? Wybór dalszej drogi nie należy do najłatwiejszych. Drzwi otwarte w SWPS w Warszawie to okazja do poznania programów studiów, porozmawiania z wykładowcami i studentami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości.

Program dnia otwartego SWPS

at = '300x250'; google_ad_type = 'text_image'; google_ad_channel ='AdSense Default'; google_color_border = 'B0C9EB'; google_color_link = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Data: 29 czerwca 2013 r.

Start: 11:00