Dzień otwarty w SWPS we Wrocławiu

Dzień otwarty w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu już 29 czerwca

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiami w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu na dzień otwarty dla kandydatów na studia wyższe.

Kandydaci będą mogli zwiedzić budynek SWPS, zobaczyć sale wykładowe, laboratoria, biblioteki, odwiedzić uczelniane galerie sztuki, posiedzieć w studenckich kafejkach i podelektować się niezwykłą atmosferą, jaka panuje w SWPS.

Program dnia otwartego SWPS

mat = '300x250'; google_ad_type = 'text_image'; google_ad_channel ='AdSense Default'; google_color_border = 'B0C9EB'; google_color_link = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Data: 29 czerwca 2013 r.

Start: 13:00