Dzień otwarty w WSIiZ w Rzeszowie

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie już 29 czerwca przywita kandydatów

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiami w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na dzień otwarty dla kandydatów na studia magisterskie.

Postaramy się zaprezentować w interesujący sposób kierunki studiów II stopnia: administrację, dziennikarstwo i komunikację społeczną, ekonomię oraz  zdrowie publiczne, informatykę, turystykę i rekreację, a także zooterapię – nową specjalność na zdrowiu publicznym – informuje Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy.

Program dnia otwartego w WSIiZ

'300x250'; google_ad_type = 'text_image'; google_ad_channel ='AdSense Default'; google_color_border = 'B0C9EB'; google_color_link = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Data: 29 czerwca 2013 r.

Start: 10:00