Dzień otwarty w SGH za nami

19 października odbył się dzień otwarty w SGH w Warszawie. Uczelnia zgromadziła ponad 200 odwiedzających, którzy planują rozpocząć studia w prestiżowej uczelni ekonomicznej

Jak co roku Szkoła Główna Handlowa w Warszawie organizuje spotkania dla kandydatów na studia w okresie jesiennym.

Cały dzień poświęcony został kandydatom na studia. W Auli Spadochronowej z kandydatami spotkali się studenci i przedstawiciele uczelni, którzy zachęcali do podjęcia nauki. Zaprezentowano harmonogram rekrutacji, opłaty, warunki studiowania. Ci którzy poświęcili swój sobotni czas mogli śmiało poczuć atmosferę studiowania.

Program dnia otwartego:

• Aula Spadochronowa, godz. 10:00–14:00 odwiedziny w punkcie informacyjnym, w którym będzie można zaopatrzyć się w materiały i zapytać o szczegóły rekrutacji pracowników Biura Rekrutacji i Studentów; rozmowy ze studentami i wizyta na stoiskach kół naukowych i innych organizacji studenckich; spotkania z pracownikami Centrum Programów Międzynarodowych, którzy opowiedzą, co zrobić, aby skorzystać z oferty zagranicznych wymian studenckich dostępnej dla studentów SGH; informacje o Olimpiadzie
    Przedsiębiorczości, w której nagrodą jest indeks SGH; przedstawienie szerokiego wyboru lektoratów językowych; prezentacja oferty zajęć sportowych (m.in. sporty drużynowe, żeglarstwo, taniec, narciarstwo, boks, tenis).
  • Aula Główna, godz. 11:00 prezentacje: o zasadach i procesie rekrutacji na studia licencjackie i magisterskie, życiu uczelni oraz sprawach studenckich (świadczenia socjalne, stypendia naukowe, akademiki i inne); udział w dedykowanym wykładzie naukowym pt.: „Zwycięskie strategie przedsiębiorstw”; zwiedzanie uczelni – oprowadzają studenci, godz. 10:15 i 13:00.

Dowiedz się więcej o uczelni: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie