WAT 2014

Wojskowa Akademia Techniczna przygotowuje kolejne spotkanie informacyjne dla kandydatów

Najbliższe spotkania informacyjne z kandydatami na studia odbędą się w 2014 roku. Wszystkich, którzy chcą odwiedzić WAT redakcja zaprasza na spotkania z kandydatami: 22 marca i 5 kwietnia 2014.

= '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

To kolejna okazja by poznać ofertę edukacyjną uczelni, porozmawiać ze studentami i poznać warunki nauczania i co najważniejsze zasady rekrutacji. WAT zapowiada liczne atrakcje:  zwiedzanie laboratoriów, spotkania z pracownikami i studentami, pokaz sprzętu wojskowego.

Poznaj uczelnię: Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie