Dzień otwarty w WSNHiD za nami

Odbył się cykl spotkań dni z kierunkiem grafika organizowany przez Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu

Dni z kierunkiem to doskonała okazja do poznania szczegółów na temat studiów, programu i sposobu nauczania. WSNHiD przede wszystkim zależy na ukazaniu i przekazaniu praktycznych umiejętności, związanych z określoną dziedziną nauki.

Czy wiesz, że szeroko rozumiana grafika jest skutecznym narzędziem konkurencyjności przedsiębiorstw? Bez dobrego projektu, znajomości trendów i dostosowania projektu do grupy docelowej firmy nie odniosą sukcesu na rynku. Dlatego też grafika znajduje się w czołówce zawodów przyszłości.

S

potkanie przebiegło w atmosferze warsztatów i prezentacji. Goście uczelni mogli uczestniczyć w kilku ciekawych warsztatach: ŻYWA NATURA – MARTWA NATURA prowadzonym przez prof. Piotra C. Kowalskiego, DZIAŁANIA I STRUKTURY WIZUALNE – prof. Maciej Kurak, WARSZTATY KOMPUTEROWE – mgr Przemysław Matejko, ANIMACJA – mgr Andrzej Gosieniecki.

Poznaj uczelnię: Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu