WSIiZ w Rzeszowie zaprasza

Zapraszamy na dzień otwarty w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kolejny dzień otwarty dla kandydatów na studia

To okazja do poznania uczelni, programów nauczania ale także warunków studiowania.

Dni w WSIiZ to ciekawe wydarzenie podczas które maturzyści dowiedzą się jak walczyć ze stresem, jak dobrze przygotować się do egzaminu dojrzałości, a także jakie studia wybrać.

Data: 6 grudnia 2013 r.

Miejsce: ul. Sucharskiego 2, Rzeszów

Godzina: 9:00 do 14:00

Po raz pierwszy Dzień Otwarty będzie połączony z Dniem Otwartym Kół Naukowych, dlatego zapraszamy do udziału także studentów naszej uczelni.

Podczas Dnia Otwartego przedstawiona zostanie najnowsza oferta dydaktyczna Uczelni, a szczegółowych informacji na temat kierunków, specjalności, programów studiów udzielać będą wykładowcy oraz studenci.

Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanych warsztatach, m.in. szkolenie umiejętności związanych ze sztuką wystąpień publicznych, porady jak walczyć ze stresem, tajniki pracy tłumacza oraz możliwość szlifowania warsztatu dziennikarskiego pod okiem redaktorów z Polskiego Radia Rzeszów oraz Gazety Codziennej Nowiny.

Poznaj uczelnię: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie