Uniwersytet Rolniczy w Krakowie

Uczelnie przygotowuje kolejne spotkanie informacyjne dla kandydatów.

Już 16 stycznia 2014 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie odbywać się będzie dzień otwarty Uczelni pod hasłem „Z natURy najlepiej na UR”.

Dzień Otwarty w UR

To okazja do poznania Uniwersytetu, jego struktury – jednostek działających w ramach uczelni, kultury studenckiej, władz uczelni, wykładowców i studentów, a przede wszystkim oferty edukacyjnej.

= 'rc:0'; //-->

Podczas spotkania zaprezentowana zostanie oferta edukacyjna uczelni, działalność w ramach kultury studenckiej (Chóru Uniwersytetu Rolniczego, Studenckiego Zespół Góralskiego „Skalni”, Zespołu Sygnalistów Myśliwskich „Hagard”) oraz Samorządu Studentów i innych organizacji. Zaplanowano również spotkania ze studentami, którzy opowiedzą kandydatom o warunkach i studiach.

Poznaj uczelnię: Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie