Dzień otwarty w SGGW już 8 lutego

Zbliża się czas rekrutacji, a przede wszystkim czas matur. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie organizuje dzień otwarty dla kandydatów na studia.

Tegoroczny dzień otwarty organizowany jest tuż przed ostatecznym terminem składania deklaracji maturalnych. Wszyscy Ci, którzy jeszcze nie zdecydowali jakie przedmioty będą zdawać na maturze mają okazję do tego by zastanowić się nad wyborem studiów w SGGW.

oogle_color_border = 'B0C9EB'; google_color_link = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Dzień otwarty w SGGW odbędzie się już 8 lutego 2014 r. na warszawskim Ursynowie. Uczelnie podejmie kandydatów w Auli Kryształowej na terenie kampusu SGGW. Zapraszamy wszystkich kandydatów w godzinach 11:00 – 14:00.

Poznaj uczelnię: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie