Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu: 16 marca

Drzwi otwarte na Wilka z Wall Street – uchyl się i sprawdź

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zaprasza kandydatów na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w najbliższą niedzielę tj. 16 marca w godzinach od 11:00 do 14:00. Spotkanie skierowane jest do kandydatów – maturzystów, jak również do absolwentów studiów I stopnia.

5 stref różnorodnych wydarzeń:

• Sport (parter), gdzie zapoznać się będzie można z podstawami działalności organizacji studenckich UEP na przykładzie aktywności sportowych z przedstawicielami AZS oraz dyskusji z członkami Parlamentu Studenckiego podczas zwiedzania Uczelni.
  • Student (sala111) ze stanowiskami kół naukowych UEP, które są źródłem kreatywności oraz rozwoju zainteresowań pozauczelnianych studentów.
  • Kandydat (II piętro) z punktami informacyjnymi wydziałów: Ekonomii, Gospodarki Międzynarodowej, Informatyki i Gospodarki Elektronicznej, Towaroznawstwa, Zarządzania. Tu dowiedzieć będzie się można o kierunkach i specjalnościach, o tym jak i gdzie się studiuje. Porozmawiać będzie można z kadrą dydaktyczną i studentami Wydziałów.
  • Absolwent (sala 236) czyli wszystko, co kandydat powinien wiedzieć o uczelni, studiach i perspektywach absolwentów. Tu kandydat dowie się, gdzie może po studiach na UEP pracować i ile może zarabiać. Przedstawicielki Biura Karier i Relacji z Absolwentami dostarczą wskazówek dotyczących pisania pierwszego CV i opowiedzą o znanych absolwentach UEP.
  • Biblioteka (Altum), po której odbędzie się
    krótka wycieczka i nastąpi zapoznanie się ze zbiorami bibliotecznymi UEP.

Organizatorzy przygotowali KONKURS: W tym roku dla kandydatów, którzy zdecydują się przybyć na Drzwi Otwarte, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu przygotował konkurs. Każdy gość otrzyma indeks, z którym odwiedzić będzie musiał każdą z 5 stref i zdobyć pieczątki zaliczeniowe. Indeks z kompletem pieczątek-zaliczeń wymienić będzie można na bilet do Multikina na “Wilka z Wall Street”. Specjalny seans dla kandydatów, którzy uzyskają swoje pierwsze zaliczenia, odbędzie się 20 marca o godz. 18:30.

Poznaj uczelnię: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu