Uczelnia Łazarskiego zaprasza na spotkanie

Wybierz się na dni otwarte Uczelni Łazarskiego, które odbędą się już 11 i 12 kwietnia 2014 r.

Zastanawiasz się która szkoła wyższa jest dla Ciebie? Znajdź swoje miejsce jeszcze przed wakacjami. Przyjdź w piątek – 11 kwietnia lub w sobotę – 12 kwietnia by poznać uczelnię i ofertę edukacyjną.

Uczelnia Łazarskiego

Jeszcze nie wiesz jaki kierunek wybrać? Wahasz się pomiędzy prawem a ekonomią? Poznaj nasze najpopularniejsze kierunki. Specjalni

e dla Ciebie zaprezentujemy bogatą ofertę kształcenia. Przyjdź i dowiedz się, co będzie najlepszym wyborem dla Ciebie. Porozmawiaj z naszymi studentami i przekonaj się, że na Łazarskim sukces można studiować.

W programie dni otwartych:

• prezentacja kierunków, kryteria przyjęć i terminy zapisów,
  • spotkania z wykładowcami i studentami,
  • przykładowe wykłady,
  • wycieczka po kampusie,