Drzwi otwarte w Uniwersytecie Przyrodniczym

W tym roku w dwóch miejscach równocześnie! Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu zaprasza kandydatów na spotkania informacyjne, podczas których zaprezentowana zostanie oferta studiów, organizacje studenckie oraz baza dydaktyczna UP.

Uniwersytet Przyrodniczy dni otwarte

Drzwi otwarte organizowane sa w dwóch miejscach kampusu uniwersytetu: kampus Grunwaldzki i Kampus Beskidzki.

Kampus Grunwaldzki – spotkanie rozpocznie się o godzinie 10: 00 w Centrum Dydaktyczno-Naukowym przy pl. Grunwaldzkim 24A. Programie:

• prezentacja oferty edukacyjnej,
  • zwiedzanie Laboratorium Wodnego,
  • wystawa prac plastycznych w holu na parterze,
  • prezentacje studenckich k
    ół naukowych,
  • prezentacja kierunków studiów.

Kampus Biskupin – spotkanie rozpoczyna się również o 10:00 w sali 012 w Centrum Nauk o Żywności przy ul. Chełmońskiego 37/41. W programie:

• prezentacja oferty edukacyjnej,
  • prezentacja multimedialna „Kuchnia Molekularna”,
  • prezentacja Samorządu Studenckiego,
  • prezentacje studenckich kół naukowych,
  • wystawa paleontologiczna,
  • zwiedzanie Laboratorium Odnawialnych Energii,
  • prezentacje kierunków studiów.

Poznaj uczelnię: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu