Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych zaprasza

11 czerwca drzwi uczelni otworzą się dla kandydatów na studia.

To co roku organizowany cykl spotkań w tej uczelni, który jest doskonałą okazją do bliższego poznania PJWSTK, spotkania kadry naukowo-dydaktycznej, studentów i przedstawicieli istotnych dla przyszłych studentów działów administracyjnych (np. Dział Rekrutacji, Dział Wymiany Zagranicznej, Biuro Karier).

ooglesyndication.com/pagead/show_ads.js'>

W czasie Dni Otwartych można zwiedzać Uczelnię – pracownie, laboratoria specjalistyczne (np. multimediów, robotyki, pracownie malarskie).

Kandydatów i kandydatki zainteresowanych kierunkami: INFORMATYKA, GRAFIKA, ZARZĄDZANIE oraz KULTUROZNAWSTWO zapraszamy na Dzień Otwarty do PJWSTK na ulicy Koszykowej 86 w Warszawie.

Zainteresowanych kierunkiem ARCHITEKTURA WNĘTRZ zapraszamy na Dzień Otwarty do naszej siedziby na ulicy Siewierskiej 13 w Warszawie.

Poznaj uczelnię: Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych