Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu

24 maja odbędzie się drugie spotkanie z cyklu drzwi otwarte w WSH.

Za nami (5 kwietnia) odbyło się pierwsze spotkanie informacyjne dla kandydatów na studia w tym roku kalendarzowym. W planach są jeszcze dwa: 24 maja 2014 r. oraz 26 czerwca 2014 r.

Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu rozpoczęła działalność po otrzymaniu wpisu do rejestru niepaństwowych uczelni zawodowych Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu

pod numerem 113/ 2002 i uzyskała osobowość prawną. Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu jest pierwszą na Dolnym Śląsku niepaństwową uczelnią kształcącą studentów w zakresie nauk humanistycznych, technicznych i nauk o kulturze fizycznej.

Uczelnia kształci m.in. architektów wnętrz, geodetów, fizjoterapeutów oraz specjalistów od architektury i urbanistyki. Absolwenci Wyższej szkoły Humanistycznej są odpowiednio przygotowani do pracy w urzędach, instytucjach publicznych, a także w przedsiębiorstwach oraz prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Poznaj uczelnię: Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu