Spotkanie z kandydatami w WSEiT w Poznaniu

Już 10 maja 2014 r. odbędzie się kolejne spotkanie dla kandydatów na studia w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu.

Atrakcją dnia w WSEiT w Poznaniu będzie wykład, który wygłosi znana z telewizji superniania Dorota Zawadzka pt. “Skuteczna komunikacja jako wsparcie w terapii małego dziecka”.

• godz. 16-18 pokazy studentów z poszczególnych kierunków
  • godz.18-20 wykład Doroty Zawadzkiej

Miejsce: Poznań, ul. Grabowa 22, aula Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii

Uczestnicy dnia otwartego mają szansę wygrać tablet.

Bezpośrednio po wykładzie wszystkim zarejestrowanym uczestnikom zostaną wydane imienne ceryfikaty uczestnictwa.

Poznaj uczelnię: WSEiT Poznań