Dzień otwarty u Koźmińskiego już 17 maja

Uczelnia Leona Koźmińskiego zaprasza kandydatów na studia na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 17 maja – w najbliższą sobotę.

W ramach spotkania zaprezentowana zostanie oferta studiów, przeprowadzona prezentacja uczelni. Zainteresowani warunkami panującymi w uczelni będą mogli zwiedzić przestrzenie dydaktyczne Koźmińskiego.

Szczegółowy program

• prezentacja uczelni,
  • prezentacja kierunków studiów na kierunkach: zarządzanie, zarządzanie
    w wirtualnym środowisku, finanse i rachunkowość, ekonomia, administracja, socjologia biznesu i mediów oraz psychologia w zarządzaniu,
  • prezentacja studiów prawniczych,
  • prezentacja oferty dydaktycznej w języku angielskim.

Na sobotę przygotowano również warsztaty dla młodzieży pt. “Usamodzielnij się”, które poprowadzi redaktor Grażyna Raszkowska, która będzie zachęcała uczestników do zabiegania o stypendia, korzystania z okazji do praktyk zawodowych i dokonywania optymalnych wyborów dotyczących kariery i finansów osobistych.

Poznaj uczelnię: Akademia Leona Koźmińskiego