Dzień otwarty w SAN w Łodzi

Dzień Otwarty w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi odbędzie się już 11 czerwca w godzinach 17:00 – 19:00.

Kolejne spotkanie informacyjne, podczas którego SAN zaprezentuje ofertę proponowanych kierunków studiów I i II stopnia, Master, Master+Magister i MBA, a także studiów podyplomowych Społecznej Akademii Nauk.

Dni otwarte w Akademii to okazja do zapoznania się z warunkami rekrutacji oraz pełną ofertą studiów dostępną w SAN. To dyspozycji gości uczelni będą menedżerowie kierunków, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące przyszłych studiów na poszczególnych kierunkach.

0C9EB'; google_color_link = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Dla uczestników dni otwartych są przygotowane zniżki i promocje. Otrzymają Państwo także atrakcyjne gadżety SAN.

Data i miejsce

Społeczna Akademia Nauk