Kolejne spotkanie w ALK

Akademia Leona Koźmińskiego kolejny raz w tym roku zaprasza na spotkania informacyjne kandydatów na studia wyższe, podyplomowe i MBA.

W trakcie dnia otwartego odbędą się warsztaty dla młodzieży pt. “Usamodzielnij się”, które  poprowadzi redaktor Grażyna Raszkowska, która będzie zachęcała uczestników do zabiegania o stypendia, korzystania z okazji do praktyk zawodowych i dokonywania optymalnych wyborów dotyczących kariery i finansów osobistych.

Do dyspozycji zainteresowanych studiami będzie specjalista ds. rekrutacji z Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów.

Program spotkania:

• Prezentacja uczelni
tyle="line-height: 1.714285714; font-size: 1rem;">Prezentacja kierunków studiów: zarządzanie, zarządzanie w wirtualnym środowisku, finanse i rachunkowość, ekonomia, administracja, socjologia biznesu i mediów oraz psychologia w zarządzaniu
  • Prezentacja studiów prawniczych
  • Informacje na temat studiów na kierunkach prowadzonych w języku angielskim
  • Data i miejsce

Akademia Leona Koźmińskiego