Dzień otwarty w SWPS

Szkoła Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu zapraszamy na Drzwi Otwarte, które odbędą się 28 czerwca 2014 r.

Szkoła Wyższa Psychologii SpołecznejImpreza zorganizowana zostanie przy ul. Ostrowskiego 30b. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych podjęciem nauki na studiach wyższych w SWPS.

W programie dni otwartych SWPS znalazły się m. in.:

• spotkania z przedstawicielami kierunków,
  • prezentacja zasad rekrutacji,
  • wykład psychologa społecznego  prof. dr. hab. Dariusza Dolińskiego – pt. „Emocje w życiu i reklamie”.

Wielu z Was zapewne nadal zadaje sobie pytanie jak zaplanować własną przyszłość? Które studia warto wybrać?

Na te i inne pytania odpowiedzą organizatorzy Drzwi Otwartych we wrocławskiej siedzibie SWPS.

Dodatkowo w programie:

• zwiedzanie uczelni: sale wykładowe, aule,
  • wykład otwarty p
    rof. dr hab. Dariusz Doliński
  • prezentacje kierunków studiów: reklama, psychologia, grafika, dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Data i miejsce

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, oddział Wrocław
Wydział Zamiejscowy SWPS we Wrocławiu
ul. Ostrowskiego 30b, sala 126
53-238 Wrocław

Więcej informacji: swps.pl/wroclaw/wroclaw-aktualnosci/wroclaw-wydarzenia/11527-drzwi-otwarte-poczuj-atmosfere-studiow-w-swps

Poznaj uczelnię: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej