ALK zaprasza spóźnialskich

Dzień otwarty ALK6 września odbędzie się dzień otwarty w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Spotkania informacyjne przygotowano dla kandydatów na studia wyższe licencjackie i magisterskie oraz osób zainteresowanych ofertą studiów podyplomowych i MBA. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 12:00.

• prezentacja uczelni,
  • prezentacje kierunków studiów: zarządzanie, zarządzanie w wirtualnym środowisku, finanse i rachunkowość, ekonomia, administracja, socjologia biznesu i mediów oraz psychologia w zarządzaniu,
  • prezentacja studiów prawniczych,
  • prezentacja oferty studiów oferowanych w języku angielskim,
tyle="line-height: 1.714285714; font-size: 1rem;">rozmowy indywidualne,
  • zwiedzanie uczelni.
  • Ciekawym elementem spotkania są warsztaty dla młodzieży pt. “Usamodzielnij się”, które poprowadzi redaktor Grażyna Raszkowska, która będzie zachęcała uczestników do zabiegania o stypendia, korzystania z okazji do praktyk zawodowych i dokonywania optymalnych wyborów dotyczących kariery i finansów osobistych. Dodatkowo organizatorzy przygotowali testy badające profil temperamentu.

Poznaj uczelnię: Akademia Leona Koźmińskiego