Drzwi otwarte w SWPS

SWPS dni otwarteJakie są prawne zasady tworzenia i prowadzenia dużych kampanii reklamowych? Jak stworzyć efektywny plan własnego rozwoju? Co łączy psychokryminalistykę z informatyką?

To wybrane zagadnienia, które zostaną omówione podczas dni otwartych w SWPS w całej Polsce.

Dni otwarte w SWPS

Jak zwykle, dni otwarte to doskonała okazja by poznać uczelnię, pełną ofertę edukacyjną, spotkać wykładowców i studentów.

Wszyscy kandydaci poznają ofertę kierunków dostępnych w uczelni, zasady rekrutacji, a także   różnice pomiędzy poszczególnymi kierunkami.

Przy okazji wydarzenia, będzie można również skorzystać ze specjalnie przygotowanych warsztatów eksperckich. W SWPS w Warszawie, uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach prawnych, dotyczących zasad prowadzenia kampanii reklamowych. W Katowicach natomiast, odbędą się spotkania z ekspertami z zakresu psychologii oraz psychokryminalistyki.

Program Drzwi Otwartych SWPS w Warszawie

• 11:00 – prezentacja Uczelni (aula im. prof. T. Tomaszewskiego)
  • 11:45 – spotkania z przedstawicielami kierunków (sale S202, S203, S204, S205)
  • 12:30 – Co wolno, a czego nie wolno w reklamie (warsztaty: prawo w biznesie)