Dzień otwarty WAT

Dzień otwarty na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie już w marcu!

Warszawski WAT zaprasza na dzień otwarty, który odbędzie się w sobotę, 21 marca 2015 roku. Sprawdź sam, jak wyglądają studia na jednej z najlepszych uczelni technicznych w kraju!

Kilka słów o WAT

Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie jest jedną z dwudziestu jeden publicznych uczelni o profilu technicznym w Polsce. Jest to placówka o stosunkowo długiej historii, działa bowiem od 1952 roku.

Na WAT studiuje obecnie około 10 tys. osób, w tym wielu studentów z zagranicy, którzy realizują studia w języku angielskim. O wysokiej jakości kształcenia świadczą dobre pozycje w rankingach szkół wyższych. W rankingu szkół wyższych Perspektywy 2014, Wojskowa Akademia Techniczna zajęła ósme miejsce w kraju wśród uczelni technicznych.

Oferta edu
kacyjna

Bogata oferta edukacyjna uczelni obejmuje zarówno studia wojskowe, jak i cywilne. Studenci mają do wyboru studia na 17 kierunkach, takich jak np. bezpieczeństwo narodowe, informatyka, kryptologia i cyberbezpieczeństwo, zarządzanie, elektronika i telekomunikacja, logistyka, budownictwo, mechatronika. Ponadto, Wojskowa Akademia Techniczna oferuje kształcenie na poziomie studiów doktoranckich oraz podyplomowych. Tak szeroka i interesująca oferta edukacyjna spotyka się ze sporym zainteresowaniem kandydatów.

Dzień otwarty w marcu

Podczas dnia otwartego odwiedzający będą mogli zdobyć informacje na temat warunków studiowania na WAT. Zaprezentowane zostaną oferowane kierunki kształcenia oraz omówione szczegółowe warunki rekrutacji. Kandydaci dowiedzą się także, jak aplikować o miejsce w akademiku, jaką pomoc materialną oferuje uczelnia, a także zdobędą informacje na temat dostępnych ofert stypendialnych. Dzień drzwi otwartych to także doskonała okazja do tego, aby porozmawiać z obecnymi studentami i zebrać interesujące informacje i opinie. W czasie dnia otwartego będzie można zwiedzić budynki i infrastrukturę uczelni. Po tych wszystkich wrażeniach na odwiedzających czekać będzie gar „wojskowej grochówki”. Jeśli masz wątpliwości co do tego, czy warszawski WAT to uczelnia dla Ciebie, przyjdź i przekonaj się sam.