Dzień otwarty w SGH

W sobotę, 18 kwietnia, odbędzie się kolejny Dzień Otwarty w SGH. Studenci oraz pracownicy SGH opowiedzą o studiach, perspektywach i praktykach zawodowych oraz wyjazdach zagranicznych.

Przedstawimy ofertę dydaktyczną, opowiemy o studiach licencjackich, magisterskich, podyplomowych, MBA i doktoranckich.

Zaprezentujemy zasady rekrutacji, a dzięki wsparciu studentów każdy kto odwiedzi SGH 18 kwietnia dowie się więcej o toku studiów, aktywnościach studenckich, organizacjach, wyjazdach zagranicznych, praktykach i wreszcie perspektywach zawodowych.

W programie

• prezentacja Uczelni, studiów, kierunków i zasad rekrutacji
  • spotkania ze studentami i wizyta na stoiskach kół naukowych i innych organizacji studenckich
  • spotkania z pracownikami Działu Programów Międzynarodowych, którzy opowiedzą co zrobić, aby skorzystać z oferty zagranicznych wymian studenckich dostępnej dla studentów SGH
  • informacje o Olimpiadzie Przedsiębiorczości, w której nagrodą jest indeks SGH
  • przedstawienie szerokiego wyboru lektoratów językowych
  • prezentacja oferty zajęć sportowych (m.in. sporty drużynowe, żeglarstwo, taniec, narciarstwo, boks, tenis)
  • rozmowy z doradzą zawodowym

A także

• 10:15 oraz 12:45 – zwiedzanie Kampusu w towarzystwie studentów
  • 11:00-12:00 – powitanie gości, prezentacja Uczelni, wykład nt. absolwentów i doradztwa zawodowego, prezentacja współpracy międzynarodowej; prezentacja Samorządu Studentów o zasadach rekrutacji, życiu uczelnianym, organizacjach studenckich

Ważne informacje!

• miejsce: budynek G, SGH, al. Niepodległości 162, metro Pole Mokotowskie
  • zapraszamy w godz. 10:00-14:00
  • zwiedzanie kampusu: godz. 10:15 oraz 12:45
  • prezentacja Uczelni: Aula Główna, godz. 11:00

Najbliższy dzień otwarty to jeden z dwóch organizowan

ych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. W ubiegłym roku ponad 1200 osób odwiedziło SGH.

Serdecznie zapraszamy maturzystów, rodziców, absolwentów i sympatyków SGH.

Do zobaczenia w SGH!

Dojazd do SGH:

• metro: stacja „Pole Mokotowskie”
  • autobusy: 119, 167, 168, 174, 195, 700, przystanek „Pole Mokotowskie”
  • tramwaje: linie: 17, 33, 41, przystanek „Pole Mokotowskie”