Dzień Otwarty Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

panel_d-1380

Odliczanie dni do matury ruszyło, a to oznacza, że pozostało niewiele czasu na wybór, odpowiedniego dla siebie, kierunku studiów. Zapraszamy na Dzień Otwarty Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Odbędzie się on 4 marca 2016 roku.

Uniwerystet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy swoje zaproszenie kieruje przede wszystkim do tegorocznych maturzystów, ale również młodszych roczników i absolwentów szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanych podjęciem studiów.

W tym roku spotkanie odbędzie się w nowoczesnym obiekcie Biblioteki UKW przy ul. K. Szymanowskiego 3. Część warsztatów odbędzie się w laboratoriach Instytutu Fizyki, Instytutu Technik oraz Wydziału Nauk Przyrodniczych.

Dzień Otwarty UKW to okazja do poznania poszczególnych kierunków studiów. Studenci wespół z wykładowcami będą do Waszej dyspozycji w oznaczonych punktach, a równolegle będą odbywały się warsztaty i pokazy (zapisy). Program Dnia Otwartego 2016 jes

t dostępny tutaj.

Nasi goście poznają tajniki sztuki rozwiązywania konfliktów, wezmą udział w treningu innowacyjnego lidera, dowiedzą się jak zaplanować swoją podróż czy poznają istotę nowego kierunku – zarządzanie kryzysowe w środowisku. Będzie też coś dla ciała i ducha, czyli pokazy studentów wychowania fizycznego i koncert naszych studentów.

Odwiedź uczelnię, zapoznaj się z jej ofertą i wybierz swój kierunek na studia już dziś!