Łazarski zaprasza na Dzień Otwarty

Studenci Uczelni Łazarskiego s

Jesteś maturzystą i zastanawiasz się nad wyborem studiów? Dzień Otwarty w Łazarskim to znakomita okazja do zapoznania się z ofertą uczelni, programem studiów, zasadami rekrutacji oraz infrastrukturą kampusu. Zapraszamy już w sobotę, 16 kwietnia 2016 roku, w godzinach 12:00-14:00.

W tym dniu na wszystkich zainteresowanych dobrym wykształceniem będą czekać wykładowcy i studenci Uczelni Łazarskiego. Przygotowano szereg atrakcji, wśród których jest m.in. możliwość wzięcia udziału w wykładach i prelekcjach, które poprowadzą dr Jacek Sierak, dr Piotr Stolarczyk oraz prof. Ryszard Strzelczyk. W sobotę będzie można także zwiedzić kampus, a w rolę przewodników wcielą się reprezentanci Samorządu Studenckiego. Przewidziano także spotkania z pracownikami Uczelni Łazarskiego.

Plakat Dzień Otwarty

Podczas Dnia Otwartego przez cały dzień przy auli 38 będzie znajdował się specjalny punkt informacyjny. Dyżurujący w nim pracownicy Działu Rekrutacji odpowiedzą na wszelkie pytania związane z ofertą edukacyjną Uczelni Łazarskiego.

Więcej informacji: www.lazarski.pl.