Dzień Prawa na Łazarskim

plakat_DP_poziom_2016

W sobotę 21 maja już po raz piąty na Uczelni Łazarskiego odbędzie się “Dzień Prawa na Uczelni Łazarskiego”. Podczas wydarzenia będzie można skorzystać z nieodpłatnej pomocy i konsultacji prawnej. Akcja jest częścią obchodów 100-lecia włączenia Mokotowa do Warszawy. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Burmistrz Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy.

vascript' src='http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js'>

Każdy kto wyznaczonego dnia pojawi się na uczelni przy ul. Świeradowskiej 43 wraz z odpowiednimi dokumentami, będzie mógł liczyć na spotkanie ze specjalistami z różnych dziedzin prawa. Będą to pracownicy Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego, jego absolwenci, a także przedstawiciele kancelarii kooperujących z uczelnią. Dotychczas w ramach inicjatywy Uczelni Łazarskiego z pomocy skorzystało 1520 osób. W poprzednich latach porad prawnych udzieliło aż 91 specjalistów.

Więcej informacji znajduje się w stronie Klubu Absolwenta Uczelni Łazarskiego.