Rektorski Dzień Dziecka na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie

W sobotę, 4 czerwca 2016 roku na trzech krakowskich uczelniach odbywać się będzie Dzień Rektorski, czyli spotkanie dzieci w wieku od 6 do 11 lat z rektorami. Uniwersytet Rolniczy i Uniwersytet Jagielloński gościć będą dzieci w wieku 6-9 lat, a  Politechnika Krakowska w wieku 10-13 lat.

Na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie dzieci spotkają się z Prorektorem ds. Organizacji i Rozwoju Uczelni,  prof. dr hab. inż. Florianem Gambusiem w gabinecie JM Rektora Uniwersytetu Rolniczego, mieszczącym się przy al. Mickiewicza 21. Jak co roku, Rektor odpowie na najbardziej dociekliwe pytania dotyczące jego pracy na uczelni, obowiązków służbowych, codziennego życia itp.
Dzieci zostaną podzielone na cztery grupy. Pierwsze spotkanie zaplanowano na godzinę 10.00 (6-7-latki), kolejne na 10.30 (8-9-latki), 11.00 (6-7-latki) i 11.30 (8-9-latki).

ault'; google_color_border = 'B0C9EB'; google_color_link = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Inicjatywa  realizowana jest z okazji Dnia Dziecka przez krakowskie uczelnie wyższe we współpracy z Fundacją Uniwersytet Dzieci, który jest pomysłodawcą wydarzenia. Udział w Dniu Rektorskim jest bezpłatny. Wymagany jest zapis dziecka na spotkanie z Rektorem oraz warsztaty.

Więcej informacji oraz zapisy: www.uniwersytetdzieci.pl.