Spotkanie informacyjne “Erasmus+”

Stowarzyszenie Morena oraz Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące Programu  Erasmus+ (sektory: Młodzież oraz Edukacja Szkolna), które odbędzie się 14 czerwca 2016 r. w godzinach od 10:00 do 16:30 w Płocku przy ul. Kilińskiego 12, budynek A, sala 8 i 9.

Celem spotkania jest przybliżenie założeń programu Erasmus+ oraz przedstawienie uczestnikom możliwości pozyskiwania środków na projekty w sektorach MŁODZIEŻ oraz EDUKACJA SZKOLNA.

ADRESACI
Spotkanie kierowane jest do organizacji pozarządowych, młodzieżowych grup nieformalnych, szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, zawodowych i technicznych, osób pracujących z młodzieżą z zakresie edukacji pozaformalnej oraz młodzieży.

RE

KRUTACJA
Zgłoszenia można dokonać przez wypełnienie formularza dostępnego tutaj.

KONTAKT
Szczegółowych informacji udziela Jarosław Sikorski, konsultant  Erasmus+, telefon: 51 51 51 800, e-mail: js@morena.org.pl lub Karolina Weiner, telefon: 500 165 355, e-mail: kw@morena.org.pl.

UWAGA
Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny. Organizatorzy nie pokrywają kosztów dojazdu na miejsce spotkania. Liczba miejsc jest ograniczona. Po spotkaniu ogólnym przewidywany jest czas na wymianę doświadczeń, konsultacje indywidualne i grupowe.