Drzwi Otwarte School of Ideas

k_jachymekOsoby zainteresowane studiami w School of Ideas zapraszamy na Drzwi Otwarte, realizowane w formie warsztatów, podczas których przybliżymy koncepcję studiów oraz przeprowadzimy ćwiczenia z pracy zespołowej i metody design thinking.

Zadaniem uczestników warsztatów będzie przygotowanie projektu produktu/usługi w oparciu o kompetencje zróżnicowanego wewnętrznie zespołu i potrzeby użytkowników/odbiorców. Będzie to okazja, by poznać swoje mocne strony i sprawdzić umiejętność pracy koncepcyjnej w grupie zadaniowej, ale też spotkać przyszłych wykładowców.

Terminy kolejnych warsztatów: 23 lipca, 3 września. Warsztaty odbędą się o godz. 12:30 w siedzibie Uniwersytetu SWPS w Warszawie przy ul. Chodakowskiej 19/31.

Jeśli nie możesz przyjść na Drzwi Otwarte, a masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej o studiowaniu w School of Ideas i upewnić się, że są to studia dla Ciebie, zachęcamy do kontaktu mailowego z dr. Karolem Jachymkiem: kjachymek@swps.edu.pl.

Więcej informacji i zgłoszenia: www.soi.swps.pl.