Dzień Otwarty Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie w Pierwszy Dzień Wiosny

W pierwszy dzień wiosny, tj. 21 marca 2017 roku w godz. od 9.00 do 15.00 na terenie kampusu Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie (al. 29 Listopada 46-54) odbywać się będzie Dzień Otwarty.

Dzień Otwarty odbywać się będzie w na terenie Kampusu Uniwersytetu Rolniczego przy al. 29 Listopada. W części ogólnej, która odbędzie się w auli Centrum Kongresowego (al. 29 Listopada 46) oprócz prezentacji oferty dydaktycznej planowane są dwa wykłady popularnonaukowe. Pierwszy wygłosi dr hab. Dorota Wojtysiak – „W świecie mikro i nano – historia mikroskopii”, a drugi dr inż. Marek Wajdzik “Czy myśliwi są potrzebni?”. Prezentacje przeplatane będą występami uczelnianych zespołów artystycznych – Zespołu Sygnalistów Myśliwskich „Hagard”, Studenckiego Zespołu Góralskiego „Skalni” oraz Chóru UR.

e_ui_features = 'rc:0'; //-->

Ekspozycję stoisk poszczególnych wydziałów zaplanowano w holu budynku Wydziału Leśnego (al. 29 Listopada 46). Poza częścią ogólną, zwiedzający będą mieli możliwość zwiedzenia wydziałów i uczestnictwa w warsztatach tematycznych, pokazach i wykładach. Na zajęcia obowiązuje rejestracja.

Szczegóły: www.ur.krakow.pl.

Maturzyści będą mogli zwiedzić też pasywną halę sportową oraz akademik.