Dzień Otwarty Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie w pierwszy dzień wiosny

W pierwszy dzień wiosny, tj. 21 marca 2017 roku w godz. od 9.00 do 15.00 na terenie kampusu Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie (al. 29 Listopada 46-54) odbywać się będzie Dzień Otwarty.

Dzień Otwarty odbywać się będzie w na terenie Kampusu Uniwersytetu Rolniczego przy al. 29 Listopada. W części ogólnej, która odbędzie się w auli Centrum Kongresowego (al. 29 Listopada 46) oprócz prezentacji oferty dydaktycznej planowane są dwa wykłady popularnonaukowe. Pierwszy wygłosi dr hab. Dorota Wojtysiak – „W świecie mikro i nano – historia mikroskopii”, a drugi dr inż. Marek Wajdzik “Czy myśliwi są potrzebni?”. Prezentacje przeplatane będą występami uczelnianych zespołów artystycznych – Zespołu Sygnalistów Myśliwskich „Hagard”, Studenckiego Zespołu Góralskiego „Skalni” oraz Chóru UR.

_alternate_color = 'FFFFFF'; google_ad_width = 300; google_ad_height = 250; google_ad_format = '300x250'; google_ad_type = 'text_image'; google_ad_channel ='AdSense Default'; google_color_border = 'B0C9EB'; google_color_link = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Ekspozycję stoisk poszczególnych wydziałów zaplanowano w holu budynku Wydziału Leśnego (al. 29 Listopada 46).

Poza częścią ogólną, zwiedzający będą mieli możliwość zwiedzenia wydziałów i uczestnictwa w warsztatach tematycznych, pokazach i wykładach. Na zajęcia obowiązuje rejestracja. Szczegóły: www.ur.krakow.pl.