Dzień otwarty na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zaprasza wszystkich  zainteresowanych studiami na naszej Uczelni na “Dzień otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu”. Wydarzenie odbędzie się 31 marca o godzinie 10:00 w budynku Centrum Kształcenia Ustawicznego  na terenie  Kampusu  Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przy ulicy Kamiennej 43-59.

Dzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu  jest jednodniowym wydarzeniem skierowanym do tegorocznych Maturzystów. To znakomita okazja do  poznania niezbędnych wymagań do pomyślnego przejścia rekrutacji, spotkania z Władzami Uczelni oraz  osobiste rozmowy, których nie zastąpi żadna informacja zamieszczona  w Internecie. Młodym ludziom w  przygotowaniach do matury z pewnością pomogą specjalnie przygotowane w tym dniu  szkolenia, a ciekawość dotyczącą przyszłości  zaspokoją prelekcje z absolwentami.

Dla wszystkich uczestników wydarzenia przygotowaliśmy  wiele atrakcji i konkursów z nagrodami a w miejscu spotkań studentów  na terenie Domu Studenckiego  „Przegubowiec” część rozrywkową i poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych ludzi, którzy chcą dołączyć do grona społeczności akademickiej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Jesteśmy liczącym się ośrodkiem badań w dziedzinie nauk ekonomicznych i nauk o zarządzaniu oraz jedną z największych szkół ekonomicznych w kraju. Uniwersytet odgrywa strategiczną rolę w kształceniu ekonomistów, zajmuje ważną pozycję w badaniach naukowych i pracach dla gospodarki. Jest również aktywnym partnerem w międzynarodowych kontaktach naukowych i dydaktycznych.  Działalność naukowo – badawcza i dydaktyczna Uczelni jest prowadzona na czterech wydziałach:

• Nauk Ekonomicznych,
  • Inżynieryjno-Ekonomicznym,
  • Zarządzania, Informatyki i Finansów,
  • Ekonomii, Zarządzania i Turystyki.

Studenci mają do wyboru 10 kierunków,  około stu specjalności. Nasi absolwenci  znajdują  pracę   we wszystkich dzia

łach i sferach gospodarki, we wszystkich przedsiębiorstwach – począwszy od stanowisk finansowo-księgowych ,  poprzez stanowiska związane z organizacją i zarządzaniem przedsiębiorstwem ,  marketingiem aż po stanowiska kierownicze najwyższego szczebla – prezesów i dyrektorów firm czy głównych księgowych.  Pracują w dużych bankach i różnych instytucjach finansowych. Menadżerowie wielkich korporacji, maklerzy giełdowi, specjaliści od HR czy Public Relations to wszystko jedne z najbardziej dochodowych zawodów, w których można się specjalizować właśnie podejmując studia ekonomiczne.

Zapraszamy w piątek, 31 marca 2017 roku, o godz. 10:00. Miejsce: budynek Centrum Kształcenia Ustawicznego, Wrocław, ulica Kamienna 43-59 (vis a vis kampusu).