Zapraszamy na Dzień Otwarty WSAiB!

Już 26 kwietnia 2017 r. Uczelnia im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni w ramach Dnia Przedsiębiorczości organizuje dla licealistów, kandydatów na studia, sympatyków uczelni i wszystkich zainteresowanych Dzień Otwarty. W programie przewidziano spotkania z wykładowcami i studentami, fascynujące zajęcia, praktyczne warsztaty oraz rozmowy z ekspertami, przedstawicielami kół naukowych i Parlamentu Studenckiego.

W ramach Dnia Otwartego na terenie WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni (ul. Kielecka 7) zaplanowano wiele atrakcji i konkursy z nagrodami, m.in. Magiczne Koło Fortuny. Odwiedzający uczelnię będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce, uczestniczyć w fascynującej finansowej grze planszowej Cashflow, odwiedzić laboratorium kryminalistyczne i zobaczyć symulację rozprawy prawniczej przygotowanej przez studentów Prawa w zrekonstruowanej sali rozpraw. Koło Naukowe Bezpiecznik zaprezentuje pokaz współczesnej broni. Studenci będą opowiadać o swoich zajęciach na strzelnicy oraz odbędzie się prezentacja sztuk walki i samoobrony w sali ćwiczeń. Kierunek Management przygotował wykłady w j. angielskim i hiszpańskim, a studenci obcokrajowcy przedstawią ciekawe prezentacje o swoich krajach. Szczegółowy plan spotkań znajduje się poniżej.

250; google_ad_format = '300x250'; google_ad_type = 'text_image'; google_ad_channel ='AdSense Default'; google_color_border = 'B0C9EB'; google_color_link = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Dzień Otwarty to okazja, aby zwiedzić uczelnię, ale przede wszystkim porozmawiać ze studentami, poznać życia studenckie od środka i zastanowić się nad wyboru kierunku studiów.

Wszystkie atrakcje dostępne są w jednym budynku: Gdynia, ul. Kielecka 7. Zapraszamy! Wstęp wolny. Więcej informacji można uzyskać pod tel. 58 660 74 10.