Umajony Botanik

Występy artystyczne, wystawy i gry – to tylko niektóre z wielu atrakcji, jakie zaplanowali dla swoich gości pracownicy Ogrodu Botanicznego UAM. Już po raz kolejny uniwersytecki „Botanik” zachęca, aby to właśnie na jego terenie mieszkańcy Poznania i okolic spędzili majowy weekend, uczestnicząc w „Majówce w Botaniku”, która odbędzie się w dniach od 1 do 3 maja.

Podczas majówki każdy znajdzie tam coś dla siebie. Najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił w grach planszowych i wziąć udział w zabawach. Dla amatorów botaniki i nie tylko, przygotowano kiermasz wyrobów ogrodniczych i rękodzieła. „Wisienką na torcie” będzie natomiast wycieczka z przewodnikiem po Ogrodzie.

oogle_ad_width = 300; google_ad_height = 250; google_ad_format = '300x250'; google_ad_type = 'text_image'; google_ad_channel ='AdSense Default'; google_color_border = 'B0C9EB'; google_color_link = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Jak co roku dobra zabawa będzie połączona z akcją charytatywną – kwestą na rzecz Hospicjum PALIUM, która będzie realizowana 1 i 3 maja.

Wydarzenie odbywa się w ramach Wielkiej Majówki UAM 2017. Dodatkowe informacje dostępne są na stronach: www.obuam.robia.pl oraz www.jubileusz.amu.edu.pl.