Maj z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Znamy już program tegorocznej Wielkiej Majówki UAM 2017. O harmonogramie uniwersyteckiego święta mówili w piątek 21.04, na konferencji prasowej przedstawiciele Władz Rektorskich oraz organizatorzy poszczególnych wydarzeń. W planach na nadchodzący miesiąc są m.in. majówka w Ogrodzie Botanicznym UAM, studenckie Wielkie Grillowanie czy bicie rekordu Guinnessa w przysiadach podczas Dnia Sportu.

Wielka Majówka UAM 2017 rozpocznie się 1 maja rodzinną  Majówką w „Botaniku”, która potrwa 3 dni. 7. maja, w rocznicę inauguracji roku akademickiego we Wszechnicy Piastowskiej, zaplanowano Koncert z okazji 98-lecia Uczelni. W kolejnych dniach odbędą się: XIV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, otwarcie wystawy Rektorzy Almae Matris Posnaniensis 1919 – 2019, International Student’s Day, Dzień Sportu, Wielkie Grillowanie, VI Kongres Kół Naukowych UAM, Dni Otwarte Funduszy Europejskich, ogłoszenie wyników Poznańskiej Nagrody Literackiej, Noc Muzeów UAM, spotkanie z cyklu Uniwersyteckie Wykłady na Zamku, Dni Różnorodności Kulturowej, Festiwal Kultury Studenckiej Kulminacje oraz finał Konkursu Plastycznego im. Piotra Wójciaka pt. „Kalejdoskop Współczesności”. Wielka Majówka potrwa aż do 26 maja.

d_width = 300; google_ad_height = 250; google_ad_format = '300x250'; google_ad_type = 'text_image'; google_ad_channel ='AdSense Default'; google_color_border = 'B0C9EB'; google_color_link = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Do udziału w proponowanych imprezach Uniwersytet zaprasza nie tylko społeczność akademicką, lecz także wszystkich mieszkańców Poznania i okolic.

Informacje szczegółowe będą publikowane na stronie: www.jubileusz.amu.edu.pl.