Archiwa tagu: SGH

Noc bibliotek w bibliotece SGH – 4 czerwca 2016

Po nocy rekina biznesu w SGH czeka nas kolejna bezsenna noc. 4 czerwca od godziny 17:00 do rana w sobotę nie śpimy w Bibliotece SGH. W programie m.in. zwiedzanie biblioteki o wyjątkowej architekturze, otwarte dyskusje na temat kreatywności i innowacyjności w erze cyfrowej, kryzysu gospodarczego, mediatyzacji życia publicznego i ochrony danych osobowych.

Czytaj dalej

Święto SGH – 110 lat najstarszej uczelni ekonomicznej w Polsce

Social media

W środę 13 kwietnia 2016 roku o godz. 11:00 w auli głównej w gmachu głównym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie przy al. Niepodległości 162 odbędzie się uroczyste posiedzenie Senatu SGH z okazji Święta Szkoły. Uroczystość pod przewodnictwem prof. Tomasza Szapiro będzie punktem kulminacyjnym obchodów 110-lecia Szkoły Głównej Handlowe w Warszawie.
Czytaj dalej

Dzień otwarty w SGH

Dzień otwarty w SGH

W sobotę, 18 kwietnia, odbędzie się kolejny Dzień Otwarty w SGH. Studenci oraz pracownicy SGH opowiedzą o studiach, perspektywach i praktykach zawodowych oraz wyjazdach zagranicznych.

Przedstawimy ofertę dydaktyczną, opowiemy o studiach licencjackich, magisterskich, podyplomowych, MBA i doktoranckich.

Zaprezentujemy zasady rekrutacji, a dzięki wsparciu studentów każdy kto odwiedzi SGH 18 kwietnia dowie się więcej o toku studiów, aktywnościach studenckich, organizacjach, wyjazdach zagranicznych, praktykach i wreszcie perspektywach zawodowych.

Czytaj dalej

Dzień otwarty w SGH za nami

19 października odbył się dzień otwarty w SGH w Warszawie. Uczelnia zgromadziła ponad 200 odwiedzających, którzy planują rozpocząć studia w prestiżowej uczelni ekonomicznej

Jak co roku Szkoła Główna Handlowa w Warszawie organizuje spotkania dla kandydatów na studia w okresie jesiennym.

Cały dzień poświęcony został kandydatom na studia. W Auli Spadochronowej z kandydatami spotkali się studenci i przedstawiciele uczelni, którzy zachęcali do podjęcia nauki. Zaprezentowano harmonogram rekrutacji, opłaty, warunki studiowania. Ci którzy poświęcili swój sobotni czas mogli śmiało poczuć atmosferę studiowania.

Czytaj dalej