Archiwa tagu: SWPS

Drzwi Otwarte School of Ideas

k_jachymekOsoby zainteresowane studiami w School of Ideas zapraszamy na Drzwi Otwarte, realizowane w formie warsztatów, podczas których przybliżymy koncepcję studiów oraz przeprowadzimy ćwiczenia z pracy zespołowej i metody design thinking.  Czytaj dalej

W Poznaniu rusza kampania społeczna “Praca? Lubię to!”

Dlaczego warto lubić własną pracę i zarabiać na swojej pasji? Czy istnieje zależność pomiędzy zaangażowaniem pracownika a wynikami finansowymi i innowacyjnością przedsiębiorstwa? Po co inwestować w przyjazne przestrzenie pracy i udane relacje w zespołach? Na te i wiele innych pytań odpowie rozpoczynająca się w Poznaniu kampania społeczna „Praca? Lubię to!”. Czytaj dalej

Drzwi otwarte w SWPS

SWPS dni otwarteJakie są prawne zasady tworzenia i prowadzenia dużych kampanii reklamowych? Jak stworzyć efektywny plan własnego rozwoju? Co łączy psychokryminalistykę z informatyką?

To wybrane zagadnienia, które zostaną omówione podczas dni otwartych w SWPS w całej Polsce. 

Czytaj dalej

Dzień mózgu w SWPS

Jak wygląda życie mózgu? Jakie mechanizmy kryją się w nim? Czym dla neuronaukowca jest myślenie, mówienie czy przeżywanie snów? Co wspólnego ma wyspa z zakupoholizmem a wzgórze ze zmysłami? Czy można połączyć mózg z komputerem?

Czynności dnia codziennego dla większości z nas nie stanowią żadnej zagadki. Śpimy, chodzimy, uczymy się, mówimy, myślimy, przeżywamy- żyjemy niemal automatycznie. Ale co sie stanie gdy zadamy sobie pytanie ” co za tym stoi?” Tutaj wkracza neuronauka.

Czytaj dalej

SWPS w Warszawie 21 września

Spotkania informacyjne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie już 21 września. 

21 września odbędzie się dzień otwarty w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Wszystkich zainteresowanych studiami w tej uczelni już dzisiaj zapraszamy na to wydarzenie.

Czytaj dalej

Kolejny dzień otwarty w SWPS już 7 września (w Warszawie)

SWPS przygotowała serię dni otwartych we wszystkich oddziałach uczelni. Równolegle z dniem otwartym w Sopocie odbędą się spotkania informacyjne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie

Wszystkich chętnych kontynuowaniem nauki zapraszamy już 7 września na dzień otwarty w SWPS. W ramach programu wydarzenia przygotowano spotkania z wykładowcami i studentami, warsztaty, wykłady i wystawy.

Czytaj dalej

Dni z kierunkiem psychologia w SWPS

Spotkanie informacyjne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie już 7 września

Kolejny w tym roku dzień otwarty dla wszystkich osób zainteresowanych studiami i kierunkiem psychologia do Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie na spotkanie informacyjne dla kandydatów na studia na kierunku psychologia.

Czytaj dalej