Archiwa tagu: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Dzień otwarty w SGH

W sobotę, 18 kwietnia, odbędzie się kolejny Dzień Otwarty w SGH. Studenci oraz pracownicy SGH opowiedzą o studiach, perspektywach i praktykach zawodowych oraz wyjazdach zagranicznych.

Przedstawimy ofertę dydaktyczną, opowiemy o studiach licencjackich, magisterskich, podyplomowych, MBA i doktoranckich.

google_ad_channel ='AdSense Default'; google_color_border = 'B0C9EB'; google_color_link = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Zaprezentujemy zasady rekrutacji, a dzięki wsparciu studentów każdy kto odwiedzi SGH 18 kwietnia dowie się więcej o toku studiów, aktywnościach studenckich, organizacjach, wyjazdach zagranicznych, praktykach i wreszcie perspektywach zawodowych.